ДОСТАВЧИК НА ХРАНА

Няма описание

ДОСТАВЧИК НА ХРАНА С ЛИЧЕН АВТОМОБИЛ ИЛИ ЛИЧЕН МОТОПЕД
Във връзка с разширяването на дейността си, фирма "Ями21 "ООД набира куриери с ЛИЧЕН АВТОМОБИЛ или ЛИЧЕН МОТОПЕД
Задължения:
Извършва доставка на храна по домовете за указаното време, по установен маршрут и при гарантирана сигурност, спазвайки фирмените стандарти за начин на работа и обслужване на клиентите.
Изисквания:
° Личен автомобил
° Седно образование
• Сериозно и отговорно отношение към работата
• Опит на подобна позиция - предимство
• Шофьорска книжка- кат.Б
• Познаване на града- предимство
Нашето предложение:
- Фирмено обучение
- Работа на смени - 5 часови , 10 часови ,12 часови
- Работа в динамична среда, сред млад екип
- Твърда заплата стартираща от 1700 лв. /нето/
- Месечен наем на автомобил - 360 лв.
- Покриване на разхода на гориво - 25лв./100км.
- Бонусна система на заплащане над твърда заплата - 50лв - 350лв.
- Трудов договор с осигуровки за сметка на работодателя
- Необходимо оборудване, с което да работите
- 30% отстъпка на храна
- Възможност за развитие

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери