Доставчик-монтажист

СИМАКО ГРУП ЕООД е бързоразвиваща се компания, специализирана в доставката на цялостни системи за окачени вентилируеми фасади, изолация от пеностъкло и професионално санитарно оборудване, с повече от 20 години опит на българския пазар. Фирмата е ексклузивен представител на водещи световни производители на системи и аксесоари за монтаж, фасадни панели от HPL, фиброцимент и алуминий. Компанията е утвърдена на пазара като надежден партньор с високи стандарти на работа, персонализиран подход към клиента и иновативни технологии за работа.
Във връзка с разширяване на дейността си, фирмата търси да назначи: Доставчик-монтажист.
Задължения:
1. Извършване на доставка и монтаж на професионално санитарно оборудване.
2. Изработка и монтаж на детайли за окачени фасади и WC-кабинки от HPL.
3. Организиране на работата, съгласно предварително утвърден график.
Изисквания:
- Шофьорска книжка: кат. B - задължително;
- Средно или висше образование;
- Техническа грамотност;
Качества на кандидата:
- Отговорност към поставените задачи;
- Организационни умения;
- Умения за работа в екип;
- Дисциплинираност;
Ние Ви предлагаме:
- Приятна работна атмосфера;
- Възможност за професионално развитие;
- Конкурентно възнаграждение;
- Осигуровки върху реалните доходи и социални придобивки;
- Служебен транспорт;
- Петдневна работна седмица (понеделник-петък)
Всички кандидатури ще бъдат разгледани в съответствие със ЗЗЛД.
Ако предложението представлява интерес за Вас и считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете CV на български език със снимка. Само кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери