Домашен/на прислужник/ца - Housekeeper

Необходимо е спешно!
Иконом/ка в египетското посолство в София
Описание и изисквания:
Посолството на Арабска република Египет в София очаква с нетърпение да наеме професионален/на иконом/ка, която да управлява нашите съоръжения с почтеност и внимание към детайлите.
Заплатата е 900 USD (прибл. 1400 BGN) на месец плюс други обезщетения.
^ Отговорности:
- Управление на къщата;
- Почистване и гладене;
- Сервиране по време на функции (приеми, вечери и т.н.);
- Услуги за управление на поддръжка
^ Изисквания:
- Добро владеене на английски или френски език за комуникация и обслужване;
- Високо ниво на изпълнение и почтеност;
- Всякакви други умения, които могат да помогнат при изпълнението на необходимата работа.
Housekeeper in the Egyptian Embassy in Sofia
Description and requirements:
The Embassy of the Arab Republic of Egypt in Sofia is looking forward to hire a professional Housekeeper able to manage our facilities with integrity and attention to details.
The salary is 900 USD (Approx. 1400 BGN) per month plus other benefits.
^ Responsibilities:
- Management of the house;
- Cleaning and ironing;
- Serving during functions (receptions, dinners, ..etc);
- Management maintenance services
^ Requirements:
- Good knowledge of English or French for communication and serving;
- High level of performance and integrity;
- Any other skills that can assist in performing the required job.

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм