Домашен/ а помощник/ ца

Флуидра Болканс АД е част от международната компания FLUIDRA, лидер в производството и дистрибуцията на оборудване за басейни, напояване и wellness центрове. Към момента FLUIDRA оперира в 46 страни, чрез 173 офис клона и производствени предприятия. Нашите продукти се разпространяват в над 170 страни, благодарение на широка мрежа за продажби. Зачитането на водата и нейното рационално използване са в основата на философита на FLUIDRA. Над 40 000 специалисти от цял свят се доверяват на нашата надежност и качеството на нашите марки.

Фирма Флуидра Болканс АД търси да назначи "Домашен/а помощник/ца”.
Ние предлагаме:
• Отлично възнаграждение
• Положителна работна среда
• Осем часов работен ден Пон-Пет
• Постоянна работа в центъра на града
Вашите отговорности:
-Поддържане на чистотата в дома
-Подреждане и сгъване на дрехи
-Общи домакински отговорсности
Нашите изисквания:
- Позитивна личност
- Желание за работа
Очакваме вашите канидатури! Одобрения кандидат ще сключи договор с фирма Флуидра Болканс АД.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери