ДОМАКИН в къща за гости

Няма описание

Фирма „НМ ХОТЕЛ МЕНИДЖМЪНТ ЕООД търси да назначи отговорен и мотивиран човек на позиция „ДОМАКИН“ на постоянна работа в къща за гости, намираща се в с.Кормянско.
Изисквания и отговорности:
Средно образование;
Опит за съответната позиция;
Посрещане, настаняване и изпращане на гостите на къщата.
Коректност и организираност при изпълнение на поставените задачи ;
Поддържане на добро ниво на хигиената на обекта;
Поддържане изправността на оборудването и поддържане на външните площи;
Чувство за отговорност, дисциплина и дискретност;
Добро здравословно състояние;
Притежание на свидетелство за управление на МПС е предимство .
Ние предлагаме:
Постоянен трудов договор с компанията и осигуровки съгласно Кодекса на труд
Конкурентно възнаграждение;
Транспортни разходи за живеещите извън с.Кормянско
Работа в приятна среда.
Ако проявявате интерес изпратете автобиография с актуална снимка и телефон.
Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност според Закона за защита на личните данни.
Кандидатите, изпратили пълен пакет документи и отговарящи на условията, ще бъдат поканени на интервю.
Моля, в автобиографията описвайте досегашните си работни места, независимо дали са отразени в трудовата Ви книжка.
Предварително благодарим за проявения интере

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм