Докери

ОПИСАНИЕ на длъжността:
- Товари, разтоварва, премества и подрежда товари и материали в помещения, складове и корабни хамбари.
- Спазва изискванията за добри производствени и хигиенни практики;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
ОТГОВОРНОСТИ на длъжността:
- Отговаря за спазване на утвърдените в предприятието правила за безопасни и здравословни условия на труд;
- Отговорност при спазването на санитарно-хигиенните изисквания и изискванията за техническа безопасност, охрана на труда и ППО;
ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно образование;
Ние Ви ПРЕДЛАГАМЕ:
- Много добри условия на труд;
- Твърдо възнаграждение + възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- Социални придобивки на база отработен ден + ваучери за храна;
- Работа по трудов договор на смени;
- Редовно и навременно изплащане на възнаграждения и всички предвидени от закона осигуровки.
Необходими ДОКУМЕНТИ за кандидатстване:
- Автобиография;
- Актуална снимка;
За повече информация тел.: 0884 595 262 - Даниел Василев
Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни. КРЗ Порт Бургас АД, в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.

June 10th, 2022

Бургас

Ремонтни и Монтажни дейности