Диспонент/ Спедитор

Няма описание

Балканспед ЕООД е компания, специализирана в областта на международния автомобилен транспорт и спедиция. Дружеството е на пазара на транспортни услуги от 1997г. и разполага със собствен автомобилен парк от тежкотоварни композиции, опериращи на територията на Европейския съюз. За оптимизиране на дейността си дружеството търси да назначи
ДИСПОНЕНТ/ СПЕДИТОР
Изисквания:
- Висше образование
- Отлично владеене на английски език писмено и говоримо
- Отлична компютърна грамотност
- Комуникативност и умения за работа в екип
- Високи нива на организираност
- Умения за вземане на решения под стрес
- Търговски умения
- Предишен опит на подобна позиция е предимство
Отговорности:
- Планира и управлява цялостния транспортен процес
- Договаря със спедиторските фирми цени и условия за осъществяване на превозите
- Контролира работата на шофьорите, при необходимост им съдейства при разрешаване на възникнали проблеми
- Контролира спазването на разпоредбите за труда на шофьорите и фирмените правила
Предлагаме:
- Постоянен трудов договор на пълен работен ден
- Мотивиращо заплащане
- Възможност за работа с едни от най-съвременните технологии за управление на транспортния процес
- Възможност за кариерно развитие съобразно показаните качества
- Работа в динамичен и амбициозен екип
- Коректност към служителите
За допълнителна информация - моб. 0888 653608 Валя Стойчева

June 10th, 2022

Бургас

Шофьори, Куриери