ВИСШЕ УЧИЛИЩЕ ПО ЗАСТРАХОВАНЕ И ФИНАНСИ logo

Директор на Центъра за научни изследвания и докторантско обучение

Няма описание

За нас
Висшето училище по застраховане и финанси (ВУЗФ) е частна образователна инстутуция, която се стреми да подготвя висококвалифицирани специалисти в областта на икономиката и други свързани с нея области, и да развива икономическата и финансовата наука в съответствие с потребностите на съвременната практика. Висшето училище търси кадър за позиция „Директор на Центъра за научни изследвания и докторантско обучение“, гарантирайки работа и перспективи в професионална среда от преподаватели и специалисти в бизнеса и практиката.
Отговорности
Основните задължения и дейности на заемащия длъжността „Директор на Центъра за
научни изследвания и докторантско обучение“ включват:
- Координиране и осъществяване на пълното административно обслужване на
докторантите във ВУЗФ – български и чуждестранни граждани.
- Активно участие и отговорност за навременното обработване на заявките за
докторантури и за приема на документи на кандидат-докторантите.
- Осъществяване на административното обслужване през целия период на обучение
и изготвяне на заповедите, свързани със статута на докторантите: заповеди за провеждане
на изпити от индивидуалния план за подготовка, за прекъсване на обучението при
определени обстоятелства, за трансформиране на докторантурата от една форма на
обучение в друга, за удължаване на докторантурата – от зачисляването до отчисляването
от докторантура и провеждането на защита.
- Поддържане на контакти и консултации с преподавателите – научни
ръководители на докторантите.
- Осъществяване на административното обслужване при открити конкурси за
заемане на академични длъжности във Висшето училище: публикуване на обяви в
Държавен вестник, заповеди за научно жури, събиране и съхранение на документите на
кандидатите в конкурсите, проследяване на сроковете и др.
- Участие в подготовката на доклади във връзка с акредитациите и
следакредитационното наблюдение и контрол на Висшето училище в частта за обучението
на докторанти.
Изисквания и необходими умения
- Завършено висше образование в ОКС „Бакалавър“.
- Владеенето на английски език е задължително.
- Предишен опит на подобна административна позиция е предимство.
- Компютърни умения – работа с Word, Excel и офис оборудване.
- Познаване на продуктите на Google (Google Drive, Google Meet и т.н.).
Ние Ви предлагаме
- Конкурентно месечно възнаграждение.
- Работа в млад екип от професионалисти.
- Възможности за професионален растеж и развитие.
Информация за контакт
тел: +359 2 401 58 11 / +359 2 401 58 30
Ако проявявате интерес към тази позиция и имате желание да се присъедините към нашия екип, моля изпратете автобиография с актуална снимка чрез бутона Кандидатствай по тази обява в срок до 15.07.2022 г., като посочите референтния номер на обявата 04.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Информацията, която предоставяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД и ще бъде използвана само за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности