Дигитален Маркетинг Стажант

Търсим отговорен, креативен и ентусиазиран човек с интерес към дигиталния маркетинг и рекламата. Фирмата ни се занимава с онлайн търговия и развиваме маркетинг платформа.
Изисквания към кандидата:
- Перфектни граматически познания по български език
- Умения за писане на текст и правилно оформление
- Добра компютърна грамотност (Wordpress, MS Office, Canva)
- Желание за учене и придобиване на нови дигитални умения
- Прилично ниво на английски език
- Интерес и желание за развитие в сферата на дигиталния маркетинг и реклама
Основните задачи ще са свързани с:
- Писане на блог статии по ключови думи (превод)
- Управление на профили в социални мрежи - създаване на публикации във Facebook и Instagram
- Реклама в Google (поддържане, следене на резултати)
- Реклами в социални мрежи
- Email маркетинг - създаване на кампании
Предлагаме:
- Гъвкаво работно време (почасово, подходяща работа за студенти)
- Обучение за работа с дигитални инструмени
- Продължителност на стажа: 3 месеца
- Стажът е платен
- Възможност за започване на постоянна работа след края на стажа

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности