ДЕЖУРЕН ОПЕРАТОР В НАЦИОНАЛЕН МОНИТОРИНГ ЦЕНТЪР

     Фирма „АБ СЕКЮРИТИ СЪЛЮШЪНС” ООД е част от международен Холдинг, който се е специализирал в охранителната дейност на територията на седем държави членки на Европейския съюз като Холандия, Франция, Латвия, Белгия, Грузия, Литва, Естония, България и охранява повече от 200 000 обекта.        В България има изградени структури в областите София, Бургас, Ямбол, Сливен, Стара Загора и прилежащите им общини и селища. Целта на дружеството е да покрие територията на цялата страна.        Дейността на „АБ СЕКЮРИТИ СЪЛЮШЪНС” ООД е насочена в следните основни направления - централизирана охрана на обекти /охрана СОТ/, системи за видеонаблюдение и пожароизвестяване, физическа охрана на юридически и физически лица и специализирана охрана, системи за дистанционно видеонаблюдение.         „АБ СЕКЮРИТИ СЪЛЮШЪНС” ООД има и специализиран отдел, занимаващ се с проектиране, доставка, монтаж и поддръжка на всички технически системи за сигурност - алармени, системи за видеоконтрол, пожароизвестяване и пожарогасене, контрол на достъпа и др.

Фирма „АБ СЕКЮРИТИ СЪЛЮШЪНС” ООД е част от холдинг, който се е специализирал в охранителната дейност на територията на
седем държави членки на Европейския съюз като Холандия, Франция, Латвия, Белгия, Литва, Естония, България.
Основни задължения:
- Приемане и обработване на входящи алармени и други събития
- консултиране на клиенти по телефона
- коректно обработване на сигнали в специализиран софтуер и водене на отчет зa изпълнение през изминалото дежурство.
Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:
• Притежават целенасоченост, организираност и умения за работа в динамична среда.
• Активност и инициативност.
• Комуникативност и енергичност при контакт с клиенти.
• компютърна грамотност
Ние ви предлагаме:
• Твърда месечна заплата и трудов договор.
• Режим на работа на смени
• Интересна и динамична работа в екип.
• Обучение и професионална подготовка
Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография с актуална снимка.
За интервю ще бъдат поканени единствено одобрените по документи кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия
подбор.

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана