Дежурен оператор на СОД в център за контрол

Няма описание

Основни задължения:
- Обработване на получени от охраняваните обекти сигнали;
- Обслужване на клиенти по телефона;
- Взимане на адекватни решения в динамична обстановка, съгласно установени правила и процедури;
- Комуникация относно техническото състояние на сигнално-известителните системи, монтирани в обектите и сигналите получени от тях;
- Работа със специализиран софтуер.
Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:
• Отлични комуникационни умения;
• Организираност и умения за работа в динамична среда;
• Умения за работа в екип;
• Компютърна и техническа грамотност;
Ние ви предлагаме:
• Редовно месечното възнаграждение;
• Режим на работа на смени по график;
• Интересна и динамична работа в екип;
• Обучение и професионална подготовка;
Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография с актуална снимка.
За интервю ще бъдат поканени единствено одобрените по документи кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия
подбор.

June 10th, 2022

Варна

Сигурност и Охрана