ДЕЛОВОДИТЕЛ КАЛКУЛАНТ ХОТЕЛ

Няма описание

Melia Hotels International е една от най-големите хотелски компании в Европа и водещ работодател в света. В момента Melia Hotels International присъства в България с шест добре познати на българския пазар хотелски комплекси: Meliá Grand Hermitage, Sol Nessebar Palace, Sol Nessebar Mare, Sol Nessebar Bay, Sol Luna Bay Resort, Sol Marina Palace. За сезон 2022 търсим да наемем високо мотивирани и отдадени на работата си професионалисти, които да се присъединят към нашия екип в „Sol Marina Palace” в гр. Несебър на следната позиция:
Деловодител Калкулант Хотел
Hotel Sol Marina Palace търси да назначи отговорна и мотивирана личност на длъжност Калкулант/Кост контрол.
Основни задължения и отговорности:
1.Следи приемането на всички стоки в хотела и засича техните количества;
2.Обработва на компютър движението на стокитe и продукцията в храненето;
3.Сравнява заявените количества с реално приетити;
4.Сравнява цените на доставените стоки спрямо договорените цени с доставчиците;
5.Въвежда или редактира рецепти по кодове в специализирания софтуер Клок Ефект;
6.Извършва ревизии във всички звена на храненето и подписва ревизионните документи;
7.Следи периодично за въведените продажни цени във заведенията на територията на хотелския комплекс;
8.Следи наличности в склада;
9.Обработва фактурите на доставките;
10.Води записи по НАССР входящ контрол.
Успешният кандидат за нас притежава:
1. Вид и равнище на образованието - средно или висше със счетоводни познания;
2. Добра компютърна грамотност;
3. Комуникативност, умение за работа в екип;
4. Трудов опит по специалността или друга сходна ще се счита за предимство.
Какво предлагаме ние:
• Трудов договор;
• Мотивиращо заплащане;
• Коректен и лоялен работодател;
• Осигурен транспорт и храна;
• Работа в екип от професионалисти.
Ако се идентифицирате с нашите изисквания, можете да кандидатствате за позицията, като изпратите актуална автобиография.
Предоставената от Вас информация ще бъде защитена съгласно ЗЗЛД.
Отговарящите на изискванията кандидати могат да се явят на интервю в Хотел Сол Марина Палас. Телефон за контакт: 0885 811118.

June 10th, 2022

Бургас

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм