НАЦИОНАЛЕН ЦЕНТЪР ПО ЗАРАЗНИ И ПАРАЗИТНИ БОЛЕСТИ logo
НЦЗПБ търси мотивирана и отговорна личност за длъжността „Деловодител”
Задължения:
- Приема и регистрира входящата кореспонденция;
- Разпределя и изпраща заведената входяща кореспонденция в структурните звена според нейното предназначение;
- Оформя и завежда изходящата кореспонденция според адресатите;
- Води регистрите за входяща и изходяща кореспонденция. Картотекира, подрежда и поддържа масивите от документи, съобразно вътрешните изисквания;
- Обработва (регистрира, опакова, адресира) получената от отделите на организацията писма и документи , колетни пратки и ги предава за изпращане до адресатите;
- Следи за спазване сроковете за получаване и изпращане на входяща и изходяща документация;
- Предоставя достъп до документацията на предприятието при спазване изискванията за сигурност и правилата за достъп;
Минимални и специфични изисквания:
- Средно образование;
- Най-малко 2 години общ трудов стаж;
- Познания по общи деловодни техники;
- Компютърна грамотност;
- Практически умения за работа със стандартна офис техника и текстообработващи компютърни програми;
- Познания по стилистика, правопис, граматика и пунктуация;
- Умения за работа с граждани и в екип, инициативност, комуникативност и отговорност;
- Предимство за заемане на длъжността-опит в работата с потребители на административни услуги и административно обслужване на граждани, изпълнения на задължения, свързани с обработка на входяща и изходяща кореспонденция в администрация.
Ние Ви предлагаме:
- Коректни трудовоправни взаимоотношения;
- Регламентирано работно време;
- Дългосрочна работа на трудов договор, обвързана с представянето.
При проявен интерес, моля изпратете Вашите документи: CV (като задължително посочите e-mail и телефон за обратна връзка)
Личните данни ще бъдат разглеждани при спазване на конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Същите да носят със себе си:
- Фотокопия на документи за завършено образование, съгласно изискванията на настоящата обява;
- Фотокопие от трудова или осигурителна книжка;
- Сертификати за придобити квалификации, при наличие на такива.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности