ДЕЛОВОДИТЕЛ

Частен съдебен изпълнител Мариян Петков, район на действие - Софийски градски съд, търси да назначи амбициозни хора на длъжността "деловодител в кантората на съдебен изпълнител".

За предлаганите позиции се търсят хора, които могат да работят само на ПЪЛЕН РАБОТЕН ДЕН.

Отговорности и задължения:

1. Организира и води входящата документация в кантората, получена по: поща/ мейл/ куриери и външни лица.
2. Подпомага работата на юрисконсулта, изготвя документи, прави справки и др..

3. Разпределя заведената входяща поща до съответния юрисконсулт.
4. В процеса на работата осъществява връзка с външни лица, с пощенските служби, както и с куриерски фирми и куриерите в тях.

5. Съдейства на клиенти относно въпроси свързани с конкретни изпълнителни дела.

Необходими професионални качества и знания:
1. Завършено минимум средно образование / Ако имате завършено висше образование - ще се счита за предимство.

2. Организираност, отговорност и експедитивност.
3. Добра компютърна грамотност.
4. Работа със MS Office пакет и офис техника – принтер/скенер.
5. Високо ниво на езикова култура.
Необходими личностни качества:
Деловодителят трябва да бъде: учтив, търпелив и коректен.
Да проявява наблюдателност и съобразителност.
Да бъде комуникативен и дисциплиниран.

Предишен опит не е необходим, но ако имате такъв ще се счита за предимство.

Предлага се работа в млад и динамичен колектив, aко смятате, че притежавате изброените качества и сте ведър и лъчезарен човек, ще бъдете добре дошли в нашия екип!

Изпратете АВТОБИОГРАФИЯ, МОТИВАЦИОННО ПИСМО и АКТУАЛНА СНИМКА

Предлагаме дългосрочна професионална заетост и очакваме желание за същото от кандидатите.

Успех на всички!

Само избраните за по нататъшно събеседване ще бъдат потърсени за контакт.

Предоставените от вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. Кантората се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

С подаването на документите си за кандидатстване по обявената позиция, Вие изрично се съгласявате личните ви данни да бъдат обработвани и съхранявани за целите на подбора, доколкото и докогато това е необходимо, съгласно изискванията на ЗЗЛД."

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности