Дърводелец /Мебелист

С богат опит в областта на управлението и производството на проекти свързани с търговско обзавеждане, имахме за цел да обединим под един покрив екип от експерти, които да задоволяват очакванията на нашите клиент.М2 ПРОМ се развива в следните направления:Мебели: мениджмънт, проектиране и производство;СМР: строителство и реконструкции;

М2 ПРОМ е компания, чиято основна дейност е управление на мебелни проекти за Западна Европа. Във връзка с увеличения обем работа, търсим да назначим дърводелец мебелист за извършване на дърводелски работи.
Изисквания:
1. Опит на подобна позиция - мин 2г. стаж
2. Много добро познаване на съвременните производствени процеси в мебелното производство.
3. Да е прецизен, да обръща внимание на детайлите, да е изобретателен и организиран.
4. Познания и опит в работата с дървообработващи машини като: каретен циркуляр, кантираща машина, пробивна машина.
Задължения:
1. Разкрой на материали;
2. Изработва профили на фреза;
3. Реже сглобки на плоскости и детайли под наклон;
4. Пробива многовретенна пробивна машина;
5. Разкроява и изрязва форми под шаблон;
6. Настройва всички видове дърводелски машини;
7. Разчита чертежи, измерване с измервателни уреди;
8. Да изпълнява възложените му задачи;
9. Да бъде прецизен и внимателен към детайла.
Условия на труд:
1. Постоянна заетост, трудов договор. Ще сключи трудов договор с М2 ПРОМ АД.
2. Пълен работен ден
3. Посоченото възнаграждение е стартовата заплата, която се увеличава пропорционално на квалификацията, опитът и уменията на служителя.

June 10th, 2022

София

Производство