Брокер/Офис сътрудник

Брокер/Офис сътрудник:
Описание;
Застрахователен посредник и
оторизиран представител на акумулатори СТАРТ за Варна търси да назначи отговорна и дисциплинирана личност с опит и желание за постигане на добри резултати за своя ново откриващ се обект в гр. Варна.
Задължения;
Обслужване на клиенти в магазина.
Запознава клиентите с предлаганите продукти и услуги в него.
Изготвя седмични отчети на дейностите на магазина.
Поддържа магазина в приветлив вид.
Изисквания;
Средно /Висше образование.
Опит в сферата с автомобилни застраховки.
Опит в сферата с автомобилни продукти.
Опит на същата или сходна длъжност минимум 1 г.
Компютърна грамотност .
Свободно опериране с офис техника и нейните настройки.
Вежливо и професионално отношение към всеки клиент.
Опит в предлагането на продукти и тяхното точно приложение.
Лоялност, вежливост и коректност.
Ние предлагаме;
Трудов договор и социални осигуровки.
Платен годишен отпуск 20 дни.
Основно възнаграждение + бонус.
Атрактивно и лоялно възнаграждение на вашите резултати.
Фирмено облекло.
Ако проявявате интерес кандидатствайте с актуална автобиография и актуална снимка до 20.07.2022 г.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби