Брокер на Недвижими имоти Продажби

Няма описание

Ако сте човек с желание за работа, с желание за развитие,искате да ви оценят и да получавате това което заслужавате, то тогава мястото Ви е при нас!!! Ние сме амбициозен колектив устремен в лидерските позиции на пазара на недвижими имоти.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Средна компютърна грамотност,
• Отлична организираност и умения за работа в динамична среда,
• Добри търговски и презентационни умения,
• Умения за работа в колектив;
ЗАДЪЛЖЕНИЯ
• непрекъснати контакти с клиенти,
• огледи и заснемане на имоти,
• осъществяване на срещи и водене на преговори,
Ако нямате опит, ние ще Ви научим!Компанията осигурява двуседмично обучение.
УСЛОВИЯ на работа
• осигурено обучение във водеща фирма с голяма база-данни на имоти и клиенти, което не се заплаща от лицето и е за сметка на компанията
• отлична работна среда,
• индивидуално работно място със собствен мобилен телефон
• твърда заплата на трудов договор сключен с Идеал Имоти ЕООД или процентно възнаграждение от реализираните сделки
• бонуси за постигнати резултати,
• млад и амбициозен колектив
При кандидатстване,моля прилагайте и CV и снимка. Всички кандидатури ще бъдат разгледани и ще се свържем с одобрените от нас.Вашите данни са защитени съгласно изискванията на КЗЛД!!!
ОЧАКВАМЕ ВИ!!!

June 10th, 2022

Пловдив

Недвижими имоти