БОЯДЖИЯ НА АЛУМИНИЕВИ ПРОФИЛИ/ПРАХОВО БОЯДИСВАНЕ/

Няма описание

във връзка с разширяване на производството за алуминиеви профили в гр.Пловдив Индустриална зона – с. Радиново, Фирма Роял Профил ЕООД търси да назначи служители в производствения си цех.
На длъжност: БОЯДЖИЯ НА АЛУМИНИЕВИ ПРОФИЛИ/ПРАХОВО БОЯДИСВАНЕ/
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
-Настройване на производствените машини и роботи в бояджиен цех
- Следене за правилното функциониране на съоръженията;
- Смяна на технически компоненти при необходимост;
- Проверка и почистване на машини и пистолети;
- Контрол на качеството на готовото изделие.
ИЗИСКВАНИЯ
- Опит на подобна длъжност ще се счита за предимство
- Средно образование;
- Технически умения;
- Възможност и желание за работа на сменен режим;
- Желание и мотивация за придобиване на нови знания и умения;
-Спазване на трудовата дисциплина;
-допълнителна квалификация – с предимство.
-английски или турски език – предимство.
Какво Ви предлагаме?
- Конкурентно заплащане
- Коректни трудови взаимоотношения
- Организиране на обучения
- Социални придобивки - ваучери
- Кариерно развитие
- Извънградски транспортни разходи
- Дружелюбна работна атмосфера
- Зони за отдих
- Динамичен и млад екип
Изпрати своето CV и стани част от Нашият екип.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.
Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност!

June 10th, 2022

София

Производство