Барман/ка

Няма описание

Фирма "Хербал Фит" ЕООД търси да назначи служител на длъжността "Барман" за свой обект ''Протеин бар и магазин'' - спортен бар в гр.Бургас, ул.Славянска 75 с целогодишна заетост.
Ние предлагаме:
- Целогодишна работа на трудов договор;
- Фирмено обучение;
- Работа на смени
- Твърда заплата + бонуси;
- Работа в млад и амбициозен екип;
Основни отговорности:
- Прецизна работа с клиенти и спазване на фирмените стандарти;
- Приготвяне на качествени продукти (храни и напитки), съобразно изискванията на фирмата;
- Стриктно спазване на зададените фирмени рецепти и грамажи
- Поддържане на приятна и конструктивна работна атмосфера;
- Поддържане на хигиена на работното място
- Добри професионални умения.
Нашите изисквания:
- Кандидатите трябва да имат познания за здравословния начин на живот, хранителни добавки и желание да научат повече в тази сфера.
- Умение за приготвяне на здравословни храни
- Завършено средно образование;
- Компютърна грамотност;
- Отговорност, комуникативност и желание за работа в екип;
- Инициативност и стремеж към постигане на максимално добри резултати;
- Енергичност и организираност;
- Желание за научаване на нови неща и рецепти
Ако нашето предложение Ви е заинтригувало, изберете бутона „Кандидатствай по тази обява”. Моля, изпращайте Ваши актуални автобиографии със снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставянето на лични данни по тази обяви е доброволно и те ще бъдат използвоани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Бургас

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм