Барман

Механа "Вълчан Войвода" в град Китен, търси да назначи амбициозни и отговорни хора на позиция барман.
Ние предлагаме:
- Осигурена квартира;
- Трудов договор;
- Работа на смени;
- Добро заплащане;
- Дневен порцион
- Допълнително възнаграждение при съвестно и добро изпълнение на задачите.
Изисквания:
- Работа в екип;
- Добра комуникативност;
- Добра организация на работния процес;
Задължения:
- Отговаря за прилагането и стриктното спазване на фирмените стандарти;
- Отлично познание на менюто;
-Отговаря за изпълняване на поръчките в указаното време;
-Отговаря и следи за наличността на стоката на бара и прави точни заявки;
-Отговаря за правилното съхранение на стоката на бара, срок на годност и вид на издаване;
-Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място;
- Спазване на правилата за вътрешния ред.
Ако мислите, че отговаряте на посочените изисквания и сте готови да прекарате едно незабравимо лято, изпращайте ни CV с актуална снимка и телефон за обратна връзка.
Телефон за връзка: 0882711906

June 10th, 2022

Китен

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм