Барман-сервитьор

Изисквания за длъжността:
- Елементарна компютърна грамотност
- Енергичност, отговорност, лоялност;
- Позитивност и вежливост;
- Умения за работа в екип;
- Коректност и прецизност при изпълнение на поставените задачи и длъжностните задължения
Задължения:
1. Обслужва гостите на заведението, като приготвя поръчаните напитки и сервира.
2. Приема поръчките от клиентите за храни и напитки.
3. Приготвя напитките според рецептурните правила и спазвайки грамажите.
4. Измива употребяваните чаши и друга посуда, използвана на бара, спазвайки санитарно-хигиенните норми.
5. Следи за наличието на необходимите напитки и други съставки в склада към бара и при изчерпването им съставя заявка за доставка.
6. Приема парични суми /в брой, кредитни карти, ваучери и др./, издава касови бележки и при поискване фактури за платените сметки.
7. Отчита оборота след приключване на работа.
8. Поддържа добър търговски вид в района , в който работи, и поддържа хигиената.
9. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, присъщи за изпълняваните от него задължения.
Ние предлагаме:
- Работно облекло
- Трудов договор на 8 часов работен ден
- Редовно заплащане
- Приятна атмосфера на работа с млад и динамичен екип
Отговарящ за обявата:Петко Коленцов тел.0888 302 878

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм