БАРМАН/ КИ

БАРМАН/КИ
ХОТЕЛ "ТИШИНА РЕЗИДЕНС “
търси да назначи за своите заведения:
БАРМАН/КИ - Стартова заплата от 1200 лв..+ бонус след доказване на възможностите си !
ОСИГУРЕНА ХРАНА И КВАРТИРА!
Изисквания към кандидатите:
- Работа на Лоби бар на Хотела
- добро познаване и работа с български и маркови напитки;
- фиксиран 8-часов работен ден
Задължения на кандидата:
- участва във всички процеси за сервиране в ресторанта ;
- носи отговорност за хигиената на работното място;
- изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
Фирмата предлага:
- при справяне с работата постоянен трудов договор и осигуровки
Ако сте човек с желание за работа в
млад и страхотен колектив.
Предлагаме работа в хотел -ресторант - добро заплащане свързано с показаните резултати!
Осигурена квартира - храна!
Хубав спокоен град посещаван от Туристи.
Моля изпращайте Автобиография със снимка .
Личните данни на кандидатите са защитени.
Фирма извършваща дейността ТИМ България ЕООД
Лице за контакт Тодор Костов:0887722633

June 10th, 2022

Приморско

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм