БАРМАН

Няма описание

БАРМАН
Хотелски комплекс "Casablanca"-гр.Обзор търси да назначи за предстоящият летен сезон
Бармани
Отговорности на кандидатът:
-Приветливо и любезно посрещане, обслужване и комуникация с гостите;
-Прецизност в работата;
-Отговорни и лоялни отношения към колегите си и клиентите;
-Приготвяне на алкохолни и безалкохолни коктейли, разливане на топли, студени и алкохолни напитки;
-Правилно и безопасно експлоатиране на предоставената материална и техническа база;
- Поддържане на висока хигиена на работното място
Изисквания към кандидатите:
-Умения за работа в екип;
-Професионална квалификация;
-Сръчност,организираност,устойчивост при стрес
-Чужди езици: английски;
-Компютърна грамотност;
-Насоченост към постигане на резултати чрез удовлетвореност на гостите;
-Опит на подобна позиция се считат за предимство
Ние предлагаме:
- Конкурентно възнаграждение;
- Трудов договор и осигуровки;
- Осигурена храна по време на работа/обяд и вечеря/;
- Осигурен транспорт по нашите маршрути или настаняване в квартира за наша сметка;
- Осигурено униформено облекло;
- Работа в динамична среда и млад екип;
- Възможности за професионално развитие в рамките на компанията.
Ако отговаряте на посочените изисквания и нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и снимка.
Предоставена от Вас информация ще бъде защитена съгласно ЗЗЛД.
Само кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Обзор

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм