БАРМАН / БАРМАНКА ЗА РЕСТОРАНТ

Ресторант Зеро Бар&Грил в квартал Бояна,
част от веригата Зеро Бар&Грил,
търси служител за позиция барман.
За повече информация можете да се свържете с нас на тел. 0886 855 855
Както и да подадете Вашата кандидатура тук.
Верига ресторанти Зеро Бар&Грил умело съчетава отличния вкус към храната,уютна дизайнерска атмосфера и перфектно обслужване! Притежава обекти както в столицата,така и в Слънчев бряг!
ИЗИСКВАНИЯТА НИ КЪМ ВАС:
• Да уважавате гостите на ресторанта и да имате добър клиентоориентиран подход.
• Да сте комуникативна личност и да общувате с лекота.
• Работата в екип и постигането на резултати да Ви носи удоволствие.
• Предишен опит е задължителен, и е предимство.
ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:
• Да спазвате фирмените стандарти в обслужване и да сте в синхрон с позитивната атмосфера на работа в ресторанта.
• Отлично да познавате гамата ни от ястия и напитки.
• Да имате навици в поддържането на лична и професионална хигиена.
ПРЕДЛАГАМЕ ВИ:
-НАДНИК 100лв .ЗАПЛАЩАНЕТО Е НА ДЕН!
Осигурена храна два пъти на ден
• Гъвкаво работно време на смени, съобразено с вашите желания.
• Изрядни трудово-правни взаимоотношения и коректно заплащане.
• Работа в реална и динамична среда, сред млад екип;
Ако позицията ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията и сте подходящи за нея, очакваме с нетърпение Вашето CV и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Тел. за обратна връзка: 0886 855 855
Кандидатствай по тази обява

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм