БАРМАН

"Арапя Сън Ризорт" е разположен в живописен залив, заобиколен от борови и широколистни гори на местността Арапя, намиращ се на 70 км. южно от гр. Бургас, между курортите Лозенец и Царево. Разположението на комплекса е на първа линия на морският бряг и предлага панорамни гледки, прохладни вечери и така желаното уединение и усамотение на фона на просторното море за една пълноценна и зареждаща с енергия почивка.

Луксозен хотелски комплекс "Арапя Сън Ризорт", търси да назначи барман, който да отговаря на следните изисквания:
- Владеене на руски и английски език;
- Навършени 18 год;
- Умение за работа в екип;
- Комуникативни умения, чувство за отговорност, дисциплинираност и лоялност;
- Приятна външност;
Основни задължения:
- Осигурява качество и бързина на обслужване;
- Поддържа хигиената в определения му район;
- Сервира и от сервира при спазване на технологичните пра­вила и дискретност;
- Оформя съответните касови документи за извършените ус­луги;
- Отчита ежедневно оборота от извършената дейност;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността;
- Носи отговорност при рекламации, свързана с точността на сметките;
Ние предлагаме:
- Адекватно и стимулиращо заплащане;
- Работа във високо категориен хотел;
- Назначаване на трудов договор и осигуровки;
- Работа по график в млад и динамичен екип;
- Настаняване и изхранване в комплекса;
- Обучение във фирмените стандарти;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас моля изпратете:
- Автобиография;
- Актуална снимка;
Само Автобиографиите придружени със снимка ще бъдат разглеждани.
Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Телефон за връзка:
0888819977

June 10th, 2022

Царево

Административни, Офис и Бизнес дейности