Бариста с опит в кафе Микел | Barista with experience for Mikel Coffee Company

Swisshotelproject.com is an innovative e-business & consulting company, founded in August 2009 in Athens-Greece, by Swiss Hotel Management graduates after completing a long practical career at the best hotels and restaurants in the world, who staffed the company with the aim of creating a group of professionals in the tourism and hospitality industry, with the necessary knowledge and expertise so as to increase the sales of hotels and companies involved in the hospitality industry, through excellent services on a professional and customer-oriented status, which are associated with the online presentation of each company, online marketing & promotion , online reservation software, building a strong corporate identity, social media promotion, as well as providing consulting service.

Кафе Микел в Парадайс център търси нови колеги!

Обичаш кафе? Харесва ти да общуваш с хора? Смяташ, че качествено обслужване на клиентите е важно? Искаш да станеш част от международна верига заведения?
Тогава търсим ТЕБ!

Търсим енергични, комуникативни колеги, които да обичат кафето и доброто обслужване.

Какво предлагаме
Обучение - ще те научим да приготвяш вкусните ни напитки!
Гъвкав график - сумарното работно време позволява гъвкавост.
Конкурентно заплащане - фиксираната заплата е над средното за позицията в страната + възможност за бонуси
Възможност за развитие - започваш като бариста. Ако си отговорен, позитивен и работиш с хъс, ще ти бъде предложена ръководна позиция.

Какво търсим
Предходен опит - поне 3 години на сходна позиция
Готовност за интензивна работа - да не се плашиш от работа в час пик
Възможност за гъвкаво работно време - търсим колеги, които могат да работят и вечер и в почивните дни
Отдаденост на изключителното обслужване на клиентите - ще работиш не само с кафе, но и с хора!
Организираност - позицията включва много отговорности, затова организираността и ефективното управление на времето са ключови умения
Владее на езици - български и добро ниво на английски или гръцки

Отговорности
Приготвяне на напитките и храната спрямо стандартите на Микел
Качествено обслужване на клиентите на заведението
Поддържане на чистота в бара и салона
Следване на указанията за здраве и безопасност
Ефективна работа в екип с колегите

Малко информация за Mikel Coffee Company

Mikel Coffee Company е гръцка верига кафенета, чиято мрежа се състои от над 300 заведения в Гърция, Великобритания, Америка, Австралия, Египет, Румъния, Кипър, Обединени арабски емирства, Германия, Саудитска Арабия. В Mikel напитките и храната са направени въз основа на традиционни домашни рецепти, които представляват перфектната комбинация от култура и вкус.

Ако смяташ, че тази позиция е подходяща за теб, моля попълни въпросника на английски или гръцки и изпрати твоето CV. Кандидатите, които отговарят на изискванията, ще бъдат потърсени за интервю. Кандидатите, които не отговорят на въпросника, няма да бъдат разглеждани.

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм