Барбекю-майстор скара

Фирма ЯГП-09 ЕООД се занимава с търговия на дребно с хранителни стоки и заведение за хранене. За ресторанта си „Алмонд Хилс”, намиращ се във вилна зона Кошарица /на 2 км от к.к.Слънчев бряг/, търсим да назначим човек за работа на барбекю.
Задължения и изисквания:
- Осигурява качествена и навреме издадена храна;
- Спазване на добрите производствени и хигиенни практики;
- Отговорност, коректност и умения за работа в екип;
- Професионален опит, средно образование;
- Отговорност, организираност, прецизност в работата;
- Инициативност, дисциплина и самоконтрол;
- Поддържа висока производствена и лична хигиена на работното място;
Предлагаме:
- Трудов договор и СО за 8 часа;
- РЗ 2500лв.
- Редовна смяна;
- Почивен ден;
- Осигурена безплатна квартира;
- Работа в приятна атмосфера и коректно отношение;
Моля изпращайте CV, с актуална снимка и телефон. Ще се свържем само с предварително одобрени кандидати.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм