Автомонтьор тежкотоварни автомобили и ремаркета

Автосервиз АССИСТ СЕРВИЗ търси да назначи за длъжността:
Изисквания към кандидатите:
• Опит в ремонтите на ДВГ, ходова част, скоростни кутии /опит на подобна позиция мин.3 години в автосервиз/
• Отговорност, организираност и умение за работа в екип;
• Стремеж към професионално развитие и високо качество на извършения труд
• Техническо образование - специалност ДВГ ще бъде предимство
Отговорности:
• Работа с тежкотоварни автомобили, ремаркета и специализирана техника;
• Качествено изпълнение на поставените задачи в определения срок;
• Лично отношение към всеки един автомобил
Ние Ви предлагаме:
• Перспективна работа в добре оборудван автосервиз
• Възможности за професионално развитие и динамично развиваща се работна среда;
• Трудово възнаграждение, насърчаващо личните постижения и усърдие;
• Трудов договор
• Работно облекло
Допълнителна информация
• Месторабота София, жк.Дружба 1 , ул. Амстердам 4,
• Постоянна работа; Пълен работен ден;
За контакти: 0888 43 16 84 - Веселин Динев – Управител „Ассист Сервиз“ ЕООД

June 10th, 2022

София

Производство