Автомонтьор

Няма описание

"АТ Бацалов” ЕООД, град Русе, търси да назначи автомонтьор в автосервиз.
Ние предлагаме:
- атрактивно възнаграждение на база постигнати резултати
- трудов договор на пълно работно време
- здравни и социални осигуровки
- работно облекло
- обучение и развитие
- динамична работа в екип
Изисквания:
-Познаване на автомобила, опит и стаж са предимство
-желание за работа
-прецизност, организираност
Вашите задължения и отговорности:
- качествено и съвестно извършване на възложените ремонтни дейности.
- взаимодействие с останалите от екипа
- участие в поддържане на вътрешния ред.
Автобиография и телефон за обратна връзка ще се приемат онлайн, на телефон: 0886678999 или на място на адрес: бул. "Ген. Скобелев" 36.За интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално
Информацията която споделяте е поверителна и попада под защита на ЗЗЛД

June 10th, 2022

Русе

Търговия и Продажби