АВТОМОБИЛЕН МЕХАНИК ИЛИ АВТОБОЯДЖИЯ

Ние сме фирма, оперираща на пазара на труда в Германия и България. Вече над десет години успешно си сътрудничим с немските институции за осигуряване на работна заетост в Германия на български граждани като развиваме два основни бранда - работа в Германия за медицински лица и работа в Германия за домашни помощници.Съблюдаваме абсолютно всички изисквания на българското и немското законодателство. За нас е важно работещите в Германия да се чувстват защитени. Ето защо фирмата има регистриран договор с немския си партньор в Агенцията по заетостта и издадено удостоверение за предоставяне на посреднически услуги при намиране на работа под номер: 2252

За наш партньор в Германия, района на Stuttgart, търсим двама души за заемане на длъжностите - автомобилен механик и автобояджия

Владеенето на НЕМСКИ ЕЗИК не е задължително, тъй като в автосервиза работят много българи!

Като непрекъснато развиваща се компания и доказано един от водещите автосервизи в района на Щутгарт, нашият партньор търси отговорни, сериозни и мотивирани служители, които да се присъединят към екипа и със своя професионализъм и ентусиазъм да допринесат за развитието на компанията.

Ние Ви предлагаме:

  • Немски трудов договор

  • Стандартна 40-часова работна седмица

  • Два почивни дни - през уикенда

  • Месечно възнаграждение - 2 750 евро нето

  • Има възможност за настаняване в осигурено от работодателя жилище, като разходите се поемат от служителя

Нашите изизсквания са:

  • Да имате релевантно на длъжността образование

  • Да имате професионален опит

  • Да имате умения и мотивация за висококачествено изпълнение на трудовите задачи

  • Да сте инициативен

  • Да притежавате умения за работа в екип

  • Да се адаптирате бързо в нова и непозната среда

За длъжността автомобилен механик, Вашите задължения и отговорности ще бъдат:
• Монтиране и демонтиране на части на автомобила
• Заваряване на алуминиеви и метални части
• Почистване на автомобила преди предаване на клиента

За длъжността автобояджия, Вашите задължения и отговорности ще бъдат:
• Подготовка на боята
• Боядисване на всички видове автомобили
• Лаково покритие

За да кандидатствате, моля изпратете вашата автобиография на български език с актуален телефона за връзка.

Ще бъде осъществена връзка само с одобрените по документи кандидати.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Фирмата има регистриран договор с немския си партньор в Агенцията по заетостта и издадено удостоверение за предоставяне на посреднически услуги при намиране на работа под номер: 2253/06.04.2017 г.

June 10th, 2022

София

Производство