АВТОМЕХАНИК

„Мегатранс - 1” ЕООД е компания създадена през 90-те години в гр. София и се развива с динамични темпове до днес. През годините се разраства и се набавят още тежкотоварни автомобили, като към момента автопаркът надхвърля 285 автомобила. Дейността на фирмата е свързана изцяло с транспортиране на всякакъв вид товари, било то пакетирани, палетизирани или насипни. Изгражда логистични мрежи от комбиниран сухопътен, железопътен и морски транспорт за комплексно обслужване на цели и групажни товари. „Мегатранс - 1” ЕООД, извършва специализирани превози на насипни материали в България, Турция и Македония с гондоли и цоментовози. Предоставя цялостно планиране на логистичните потоци, митнически услуги и складови бази. Приоритет за нас са стабилните и коректни отношения с нашите партньори и клиенти.  „Мегатранс - 1” ЕООД притежава всички необходими застраховки и лицензи за извършване на вътрешен, международен транспорт по шосе, въздушен и морски транспорт.

"Мегатранс-1” ЕООД е голяма и утвърдена компания за вътрешен и международен превоз.
Във връзка с амбициозните ни планове за разрастване, търсим отговорни професионалисти, които да се присъединят към нашият екип на позиция: Механик на леки автомобили.
Отговорности:
- Извършва обслужване, ремонт и поддръжка на служебните автомобили на компанията;
- Отговаря за качественото и навременно изпълнение на поставените задачи;
- Документира извършените дейности.
Изисквания:
- Подходящо образование;
- Стаж по специалността;
- Практически опит в ремонта на автомобили е задължително условие;
- Отговорност, организираност и умение за работа в екип.
- Kоректно отношение и лоялност;
- Желание за работа и развитие;
- Шофьорска книжка.
Нашето предложение:
- Трудов договор с Мегатранс 1 ЕООД;
- Много добри условия на труд и конкурентно заплащане;
- Много добри възможности за професионална реализация;
- Динамична и предизвикателна работа в екип от професионалисти;
- Работа в добре оборудвана база.
Месторабота: кв.Обеля
Ако позицията представлява интерес за Вас, изпратете вашето CV чрез бутона "Кандидатствай".
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери