Автобусен шофьор - Международни линии

"ЮНИОН-ИВКОНИ" ООД - 30 години пътуваме във Вашата посока!
Какви ще бъдат Вашите задължения?
*Осъществяване пътнически превози по утвърдени транспортни маршрути в Европа.
Техниката която ще управлявате - новозакупени
автобуси с марките:
*SETRA
*Mercedes
*VDL Bova
Какво Ви предлагаме?
*Безсрочен трудов договор
*22/24 работни дни
*Униформа+служебен телефон
*Подсигурени служебни квартири
*Обучение
*Заплата + командировки
Какви са нашите изисквания?
* Стаж като професионален шофьор 1 година
* Езикови познания - задължително
* Разполагате с:
- Категория D + всички нормативни документи за изпълнение служебните задължения
Как да кандидатствате?
* Изпратете автобиография онлайн
* Чрез телефон 0879356372 насрочете час за интервю с представител на Международен отдел
Уведомяваме Ви, че при кандидатстване за позицията доброволно изпращате вашите лични данни и ние ще ги обработваме за следните цели: избор на кандидати и набиране на персонал за тази длъжност; избор на кандидати и набиране на персонал за други сходни длъжности в компанията, освен ако изразите несъгласието си за съхранение в указания срок. Предоставените за тези цели лични данни ще бъдат съхранявани до една година от датата на подаването им и няма да бъдат трансферирани, с изключение на случаите, предвидени в закона. Имате право да получавате достъп до и поискате изтриването, поправянето или блокирането на личните Ви данни, ако обработката не отговаря на изискванията на действащото законодателство или надхвърля посочените цели.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности