Асистент в онлайн магазин за дрехи

Описание и изисквания:
Отговорности:
- Обработка на поръчки и въвеждане на стоки в онлайн магазина
- Отговаря за организацията и навременното изпълнение на клиентски поръчки;
- Инвентаризиране и подреждане на стока в склада;
- Събиране на стока за дневните поръчки;
- Приема входящи телефонни обаждания и поддържа връзка с клиенти;
Изисквания:
- Отлична писмена и говорима езикова култура
- Организационни и комуникативни умения, способност за работа в екип, отговорност и прецизност при изпълнение на задълженията
- Компютърна грамотност - MS Office, Internet, e-mail
- Търпение и позитивно отношение към всеки един клиент;
Предлагаме:
- Постоянен трудов договор с изпитателен срок;
- 5-дневна работна седмица;
- Социални придобивки (ваучери за храна + допълнителна здравна осигуровка);
- Въвеждащо обучение;
- Гъвкаво работно време;
- Интересна и предизвикателна работа в динамична среда;
- Отлични условия за работа и развитие;
Ако представената от нас позиция представлява интерес за Вас, очакваме Вашата автобиография придружена със снимка паспортен формат. Автобиографии без снимки няма да се разглеждат. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби