Асистент телемаркетинг

Водеща фирма в областта на търговията на едро с канцеларски материали, офис стоки и детски играчки търси да назначи асистент за търговски отдел :
Изисквания към кандидатите:
Умения за работа в екип и в динамична среда.
Добра компютърна грамотност, работа с MS Office.
Инициативност, комуникативност и много добра търговска ориентация.
Отговорности:
Издаване на фактури.
Обслужва документално рекламации на клиенти.
Финализиране на продажби, издавайки всички съпътстващи документи.
Съдейства на търговците и клиентите ни при решаване на специфични казуси.
Активно участие в периодични маркетингови кампании.
При отсъствие на титуляра (годишен отпуск, болничен) съдейства за изпълнението на неговите основни ангажименти.
Какво предлагаме?
Въвеждащо и последващо обучение.
Основно възнаграждение + мотивираща бонусна система
Работа в сплотен и мотивиран екип.
Преференциални условия за Карта Мултиспорт

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби