ГАЛАКСИ ИНВЕСТМЪНТ ГРУП ООД/ Royal Beach Barcelo logo

Асистент ръководител отдел Хотелско Домакинство

“Галакси Инвестмънт Груп” ООД е водеща инвестиционна компания, оперираща в сферата на недвижимата собственост и туризма. Създадена през 1999 година, компанията превърна в своя отличителна характеристика високото качество на инвестиционните си проекти. Доказателство за това са уникалните по архитектура и дизайн проекти и спечелените призове в конкурсите – „Компания на годината”, „Най-ефективна инвестиция в туризма за 2007 г.”, „Сграда на годината”.

BARCELO е испанска хотелиерска верига, която управлява над 250 хотела в 22 държави, като повече от петнадесет години оперира и в България. Barcelo е символ на качество, комфорт и престиж.
В Barcelo Royal Beach, ние се грижим за хората, за да се чувстват възможно най-добре. Това се демонстрира в нашите основни ценности на Уважение, Почтеност, Смирение, Съпричастност, Креативност и Забавление.
За предстоящия летен сезон хотелски комплекс Barcelo Royal Beach в к.к. Слънчев бряг търси да назначи отговорни и организирани личности на длъжност "Асистент ръководител отдел Хотелско Домакинство".
Основни задължения и отговорности :
• Подпомага цялостната дейност на Ръководителя на отдела;
• Участва в планирането, организирането, ръководенето и координирането на поверения му сектор;
• Следи за стриктното спазване на правилата и процедурите за работа в отдела според установените стандарти, които гарантират удовлетвореността на гостите;
• Следи оперативните дейности на отдел Хотелско домакинство в поверения му сектор и спазването на условията за здравословен и безопасен труд;
• Участва в обучението на персонала в поверения му сектор и ефективно общува с членовете на екипа;
• Изготвя работни графици, присъствени форми, инструктажи и др.;
• Изготвя справки и анализи за извършената дейност;
• Участва в периодични инвентаризации;
Нашите изисквания :
• Минимум 3 години опит като старши/а камериер/ка, за предпочитане в 4 и 5 звездни хотели;
• Добро разбиране от оперативен контрол и планиране;
• Много добри комуникативни умения;
• Способност за обучение и развитие на членовете на екипа;
• Отлични организационни умения;
• Да знае английски език на работно ниво; друг, допълнителен език е предимство;
Ние предлагаме :
• Сърдечно посрещане в нашия екип;
• Обучение, съгласно изискванията и стандартите на хотелския комплекс;
• Атрактивно заплащане съобразено с опита и личната мотивация;
• Възможност за професионално развитие в 5 звезден хотелски комплекс;
• Поемане разходите за транспорт или осигуряване на квартира;
• Социално осигуряване върху реална работна заплата.
За повече информация, свързана с тази обява за работа, моля обадете се на тел.: 089 555 7060
Ако проявявате интерес и сте готови да приемате предизвикателства, изпратете своето CV с актуална снимка, като посочите Ref.No на позицията за която кандидатствате.
С одобрените по документи кандидати ще се свържем за насрочване дата за интервю.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм