Асистент производствена дейност

Няма описание

Фирма „Марциа Багс“ ЕООД упражнява дейност от 2005 година - производство на световни
брандове дамски чанти от естествена кожа. Персонала е над 270 души и търсим служител за
позиция ; Асистент производствена дейност ;.
Изисквания:
*италиански език писмено и говоримо /над средно ниво/
*отлично познаване на EXCEL
*желание за работа
*висше образование - икономическо или техническо
Описание на задълженията:
*следене за направени нови поръчки от клиенти и въвеждането им в EXCEL
*актуализация на работни таблици с налични материали или липсващи такива
*стриктно следене и водене на кореспонденция с клиенти
Ние предлагаме:
* сигурна работа
* увеличение на заплата след четвъртият месец при условие, че можем да разчитаме на Вас
Моля само кандидати, които отговарят на нашите условията да изпратят коректно попълнена
автобиография на български език.
Работата не е подходяща за студенти!
Интервю ще се проведе само с одобрените!

June 10th, 2022

София

Производство