АСИСТЕНТ (ОФИС)

„Фаст Билдинг 2009” ЕООД е модерна и бързо развиваща се фирма с основен предмет на дейност изграждане на топло изолации. Във връзка с разширяване на дейността ни, търсим да назначим:
Отговорности:
- Отговаря за организацията на административната дейност в офиса;
- Подготвя поръчки, оферти, фактури, договори;
- Изготвяне на трудови досиета, служебни бележки, заповеди и други;
- Изготвяне на писмени заявки за доставки на материали и консумативи;
- Изготвяне на справки, отчети, протоколи и други за нуждите на ръководството;
- Води, организира и съхранява служебна документация в хартиен и електронен вид;
- Организация на изходящите и входящите пратки към офиса;
- Обработка на кореспонденцията по електронната поща;
- Осъществява административни дейности, необходими за нормалната работа на офиса;
Изисквания:
- Предишен опит в областта на строително ремонтните дейности се счита за предимство;
- Компютърна грамотност;
- Способност за справяне с няколко задачи едновременно;
Личностни качества:
- Точност
- Дисциплинираност
- Отговорност
- Прецизност
- Лоялност
- Дискретност
Компанията предлага:
• Постоянен трудов договор
• Мотивиращо възнаграждение обвързано с постигнатите резултати.
• Отлични условия на труд
• Постоянна заетост
В случай на интерес от ваша страна, моля изпратете автобиография на български език. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Предоставената от Вас информация ще се третира като поверителна и ще се администрира съгласно ЗЗЛД и Европейския регламент за защита на личните данни (GDPR).

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности