АСИСТЕНТ НА УПРАВИТЕЛЯ С АНГЛИЙСКИ И РУМЪНСКИ ЕЗИК

„КЕМПЕРИСИМО“ ЕООД е регионален лидер в продажба и отдаване под наем на кемпери и каравани. Официален представител на Dethleffs, Burstner, Sunlight, GiottiLine, Notin, La Marca за България и Румъния. Къмпинг и кемпер оборудване и резервни части от MOVERA и REIMO.
Във връзка с разширяване дейността на компанията, търсим нашия нов колега на длъжност АСИСТЕНТ НА УПРАВИТЕЛЯ!

Какви са ЗАДЪЛЖЕНИЯТА на позицията:

• Изпълнение на административни и организационни задачи, изготвяне на график и презентации;
• Водене на бизнес кореспонденция и свързана с дейността документация;
• Ефективна координация и организация на информационния поток от/към Управителя;
• Поддържане на контакти с доставчици и производители;
• Своевременно осигуряване и систематизация на актуална информация свързана с дейността на компанията;
• Превод и работа с документи на Английски и Румънски език;
• Организира и съставя графика за срещи на Управителя;
• Обслужва и приема клиенти за насрочени срещи;
• Подпомага Управителя в организацията и контрола на ежедневните му задачи и дейности;
• Организиране на пътуванията/срещи и други дейности от организационен характер;
• Приемане телефонни обаждания и запитвания към Управителя, обработвайки ги по приоритет;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, присъщи за изпълняваните от него задължения.

Какви са нашите ИЗИСКВАНИЯ:

• Професионален опит на сходна позиция – предимство;
• Отлично владеене на Румънски език - писмено и говоримо;
• Отлично владеене на Английски език – писмено и говоримо;
• Много добри компютърни умения (MS Office);
• Добри организационни и аналитични способности, прецизност;
• Умения за работа в екип и комуникативност;
• Инициативност, мотивация и лична ангажираност.
• Опит в сферата на търговията и/или работата с клиенти – предимство;
• Представителен външен вид;
• Отлична организираност в работния процес;
• Желание за развитие на работното място;
• Способност да управлява приоритети и да спазва срокове;
• Лоялност и коректност. Отговорност при извършване на поетите задължения;

Какво ПРЕДЛАГАМЕ ние:

• Работа на трудов договор - основно възнаграждение и мотивиращ бонус, според постигнатите резултати;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Отлична работна среда в амбициозен екип;
• Възможност за професионално израстване;

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби