Тухчиев, Чанлиева and Чутурков-2006 logo

Асистент Мърчандайзинг

Ние сме SOpharmacy, една от най-бързо развиващите се аптечни вериги и част от водещата компания на фарма пазара - "Софарма Трейдинг" АД. Отворихме врати през 2015 г. и днес приветстваме клиентите си в над 200 обекта в 46 града на страната, както и в нашия онлайн магазин.Предлагаме спокойна, отворена и приятелска среда и богата гама от продукти за здраве и красота. Това, което ни отличава е  иновативен подход в обслужването на здравните нужди на клиентите, чрез индивидуални консултации и съвети.Нашата мисия е SOpharmacy да стане надежден здравен партньор за цял живот!

Ние сме SOpharmacy, една от най-бързо развиващите се аптечни вериги в България. Част сме от водещата компания на фармацевтичния пазар – "Софарма Трейдинг" АД. През 2015 г. отвори врати първата ни аптека, а днес приветстваме клиентите си в над 200 обекта в страната, както и в нашия онлайн магазин. Това, което ни отличава е иновативен подход в обслужването на здравните нужди на клиентите, чрез индивидуални консултации и съвети.

Стани един от нас, присъедини се към SОpharmacy в ролята на

Отговорности:

- Подрежда и разпределя продукти в отделните категории в обектите в цялата страна, спрямо мърчандайзинг принципите на Sopharmacy
- Наблюдава и поддържа ежедневни контакти с екипите в обектите, с цел да организира категориите в аптеката спрямо предварително изготвени
планограми
- Участва и организира в преподреждането на вече съществуващи обекти
- Поддържа и актуализира база данни за артикули и участва в изготвяне на регулярни отчети

Нашите очаквания:

- Средно образование
- Опит на сходна позиция ще се счита за предимство
- MS Office – Excel
- Организираност и отговорност към постигане на заложените цели
- Умения за работа в екип
- Отлични комуникативни умения
- Шофьорска книжка – категория Б

Нашето предложение:

- Възможност за развиване и надграждане на знания и умения за работа с хора
- Гъвкава корпоративна култура, която приветства идеи и инициативи
- Динамична работна среда

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.
Оценяваме всички изпратени кандидатури, но, моля обърнете внимание, че ще се свържем само с кандидати, одобрени по документи.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби