Асансьорен Техник

КОНЕ е един от глобалните лидери в сферата на асансьорите и ескалаторите. Компанията е отдадена на разбирането на своите клиенти през изминалия век, осигурявайки водещи в индустрията асансьори, ескалатори и автоматични врати, както и иновативни решения за модернизация и техническа поддръжка.  Една от основните цели на нашата компания е да предложим най-доброто усещане на човеко-потока чрез развиване и предоставяне на решения, които осигуряват плавно, безопасно, удобно и без време за изчакване придвижване на хората в една увеличаващо се урбанизирана среда. КОНЕ има годишни нетни продажби за 2017 г. в размер на 8.9 млрд. Евро и към края на годината над 55 000 служители.

Асансьорен техник
КОНЕ е международна финландска фирма, която има вече новооткрит офис и в Бургас
Търсим усмихнати и ведри личности, които да създадат облика на фирмата в град Бургас.
Ние силно поддържаме личностното развитие и предлагаме многобройни възможности за развитие на кариерата.Във връзка с развитието на KONE в България, компанията търси служител за позиция " Асансьорен техник" в Бургас.
Отговорности:
Всички дейности по обслужване на съоръженията на обектите, съгласно изискванията на договора за обслужване с крайните клиенти, политиките на дружеството и процедурите на KONE.
Изисквания към кандидатите
Свидетелство за управление на МПС , кат. В.
Задължително: Предишен опит и квалификация в областта на асансьорите.
Предимство: Ползване на английски език
Предимство: Компютърни умения
В замяна на това. ние предлагаме:
Работа в стабилна международна организация по силата на трудов договор.
Вътрешнофирмени обучения.
Повишаване на професионалната квалицикация.
Допълнително здравно осигуряване.
Служебен нов автомобил
Служебен телефон.
Заплата и бонуси, съответстващи на позицията и квалификацията.
Осигуряване на пълна заплата.
КОНЕ създава иновативни решения за асансьори и ескалатори, както и цялостно обслужване и модернизация.
Ние вярваме в подобрението на производителността чрез вдъхновяване, ангажиране и развиване на нашите служители.
Ние силно поддържаме личностното развитие и предлагаме многобройни възможности за развитие на кариерата.

June 10th, 2022

Бургас

Ремонтни и Монтажни дейности