АРХИТЕКТ

Няма описание

Tърсим амбициозен специалист, имащ желание за работа и самоусъвършенстване. Опита е предимство, но не е задължителен - водещо е желанието за професионално развитие.
ЗА НАС:
“Енерджидизайн” ЕООД е проектантска фирма, ситуирана в сферата на проектантските и консултантските услуги. Основните дейности на фирмата са:
• Мениджмънт на проекти.
• Цялостно проектиране на сгради и съоръжения във всички фази (ИП, ТП, РП и АН).
• Обследване и сертифициране на сгради и системи.
ОТГОВОРНОСТИ:
• Изготвяне на проекти по част "Архитектура" във всички фази.
• Умения за работа със софтуери за чертане и визуализация.
• Заснемане и обследване на съществуващи сгради.
• Участие и контролиране на целия процес по изготвянето на инвестиционни проекти.
• Съгласуване на част "Архитектура" с останалите специалности.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше образование по специалността.
• Опит, като проектант минимум 2 години.
• Опит със съгласуването и координирането на проекти.
• Auto CAD на високо ниво.
ПРЕДИМСТВА:
• Проектантска Правоспособност.
• Опит по специалността над 5 години.
• Revit, 3ds Max.
• Опит със софтуери за визуализация.
• Английски език на високо ниво.
ПРЕДЛАГАМЕ:
• Фирмено обучение.
• Работа на пълен работен ден (09:30 - 18:30 ч.) в млад и амбициозен колектив.
• Големи, разнообразни и интересни проекти.
• Работа в модерен и уютен офис.
• Конкурентно възнаграждение + увеличение при положителни резултати.
ДОКУМЕНТИ НЕОБХОДИМИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
• Ясна и подробна автобиография.
• Друго - по преценка на кандидата.
На интервю ще бъдат поканени само предварително одобрените кандидати.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности