Аранжор - касиер /временна заетост/

ManpowerGroup® (NYSE: MAN) - световен лидер при новаторските решения, свързани с човешкия капитал, създава и предоставя ключово значими решения, които помагат на клиентите ни да постигнат бизнес целите си, като повишат своята конкурентноспособност. С повече от 60 години опит, компанията с оборот от 22 милиарда щатски долара, създава уникална добавена стойност чрез разбираем набор от иновативни решения, които осигуряват преимущество на клиентите в т.нар. Човешка ера. Тези решения включват цялата гама на услуги от бизнес цикъла, в това число постоянни и временни назначения; оценка и подбор на кадри; обучения; преквалификация; аутсорсинг и консултации. Световната мрежа на Manpower от близо 3,900 офиси в над 80 държави и области е най-широката в цялата индустрия и позволява на компанията да посрещне нуждите на своите 400 000 клиента годишно – както на малки и средни предприятия от всички индустриални сектори, така и на най-големите мултинационални корпорации в света. Чрез обвързването на нашето дълбоко разбиране за човешкия потенциал с целите на клиентите ManpowerGroup помага на работодателите и индивидите да постигнат повече, отколкото са мечтали, защото техният успех води до нашия. И чрез генерирането на тези мощни връзки, ние създаваме сила, която движи организациите напред, ускорява личния успех и създава по-устойчиви общности. Ние подпомагаме задвижването на работната среда. Наборът от решения на ManpowerGroup се предлага чрез ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®, Experis® и Right Management®. Научете повече как ManpowerGroup може да ви помогне да победите в Човешката ера на www.manpowergroup.com.

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда. Компанията търси да назначи мотивирани за работа кандидати за следната позиция:

Аранжор-касиер

Ние Ви предлагаме:

• Работа в голяма търговска верига за период от два месеца (възможност за стартиране веднага);
• Трудов договор и пълни осигуровки за периода;
Гъвкаво работно време на две смени: от 6:30 до 15:00 ч. и от 13:30 до 22:00ч.;
• Удобна локация по избор между два обекта:
- гр. София, ул. Донка Ушлинова №2 - в близост до метростанция "Бизнес парк";
- гр. София, ул. Георги С. Раковски №116, Център.

Вашите отговорности ще включват:

• Приемане, складиране, зареждане, подреждане, етикетиране на стока;
• Проследяване дали стоките са поставени на правилните места и са правилно ценово обозначени;
• Работа на каса спрямо утвърдени стандарти;
• Отчитане на парични средства в края на работния ден.

Изисквания:

• Средно образование;
• Комуникативност, отговорност и лична мотивация;
• Опитът на тази или сходна позиция ще се счита за предимство.
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СЕ ИЗИСКВА ВАЛИДНА ЗДРАВНА КНИЖКА.

Ако желаете да проверите тази възможност за кар иерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим Ви.

Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери