Агент управление на собственост

Няма описание

Фирма, занимаваща се с поддържане и управление на жилищен комплекс от затворен тип в кк Св. Св. Константин и Елена, търси да назначи човек на длъжност Агент, управление на собственост.
Основни задължения:
Менажира всички процеси в комплекса:
* комуникира с фирми подизпълнители (общи части, басейни, зелени площи, ВиК, електротехници, довършителни работи, ДДД и др.)
* следи за повреди и се грижи за тяхното отстраняване
* следи за регулярното и оптимално почистване на общите части, съораженията и зоните за отдих
* изготвя графици, отчети, доклади, справки и договори
* следи за навременното изплащане на таксите за поддръжка
* следи за спазването на вътрешния ред
* сътрудничи на отдел "Продажби" по въпроси и дела, свързани с непродадените апартаменти.
* извършва огледи, контактува с брокери
* прави заявки
* комуникира с живущите в комплекса по всички въпроси, касаещи сградите, общите части и съораженията
Основни изисквания:
* Руски език - задължително
* Английски език - предимство
* Средно образование
* Чисто съдебно минало
* Опит в ръководенето на малки екипи
* Познаване на Закона за управление на етажната собственост
* Представителен външен вид, умения за спазване на конфиденциалност и дискретност, лоялност.
Нашето предложение:
* Постоянен трудов договор, 40-часова работна седмица
* Добро възнаграждение, осигуровки
* Осигурен транспорт
* 20 дена платен годишен отпуск + почивка на всички официални национални празнични дни
* Работа в голям и нов офис в жилищния комплекс

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности