Агент управление на собственост

Фирма, занимаваща се с поддръжка и управление на жилищен комплекс, търси да назначи човек на длъжност Агент, управление на собственост.
Основни изисквания:
-Висше икономическо образование
-Компютърна грамотност - умение за работа с MS Office - Word, Excel, Internet
-Познаване на Закона за управление на етажната собственост
-Работа с офис техника
-Способност за работа в екип
Основни задължения:
Управлява всички процеси в комплекса:
-комуникира с фирми подизпълнители
-следи за повреди и се грижи за тяхното отстраняване
-следи за регулярно и оптимално почистване на общите части
-изготвя графици, отчети, доклади, справки и договори
-следи за навременно плащане на таксите за поддръжка, обработва първични счетоводни документи
-следи за спазването на вътрешния ред
-участва в провеждането на общи събрания
-комуникира с живущите в комплекса по всички въпроси, касаещи сградата, общите части и съоръженията
Нашето предложение:
-Постоянен трудов договор, 40-часова работна седмица
-Добро възнаграждение, осигуровки
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Шумен

Административни, Офис и Бизнес дейности