Агент туристически услуги

Няма описание

Ние сме Happy Tour (Хепи Тур Груп ЕООД), с офиси в София, Букурещ и Истанбул. Ексклузивни представители за България, Румъния и Турция сме на FCM – една от Топ 4 глобални травел мениджмънт компании.
Обслужваме корпоративни клиенти - местни и международни дружества, представители на световноизвестни марки. Организираме служебните им пътувания и мероприятия.
Мисията ни е да предоставяме висококачествени услуги на своите клиенти, чрез консултиране и използване на най-модерни технологии.
За целта се стремим да поддържаме дългогодишен екип от професионалисти. За нас хората са един от най-ценните ресурси на компанията.
Много държим на прозрачността и я прилагаме в ежедневната си работа – спрямо клиентите, служителите и партньорите ни.
Във връзка с възстановяване на пътуванията след пандемията и разрастване дейността на офиса ни в София търсим да назначим Агент туристически услуги, с който да си партнираме в дългосрочен план.
Задължения:
- работа с корпоративни клиенти;
- резервиране на хотелско настаняване и съпътстващи туристически услуги посредством различни резервационни системи, включително и собствена);
- фактуриране на направените резервации;
- работа с бек-офис система.
Изисквания:
- опит в туристическа агенция (работата с корпоративни клиенти ще се счита за предимство);
- владеене на английски език на работно ниво;
- отлични комуникационни умения;
- компютърна грамотност (MS Office, Internet);
- способност за работа в динамична среда.
Ние Ви предлагаме:
- работа в компания с международни стандарти, най-нови технологии и процедури;
- възможност за професионално усъвършенстване и надграждане;
- 100% официална заплата;
- допълнителни социални придобивки;
- възможност за работа от вкъщи.
Ако това предложение Ви се струва интересно, искате да сте част от международна компания в сферата на туризма и отговаряте на горе-посочените изисквания, моля изпратете своята автобиография и мотивационно писмо.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности