АГЕНТ ПРОДАЖБИ – КОЛ ЦЕНТЪР – РАБОТА ОТ ВКЪЩИ

5МАН е най-бързо развиващата се BPO (business process outsourcing -изнасяне на бизнес услуги) компания в България – Основана от професионалисти с над 15 годишен опит в създаването и управлението на Кол Центрове. Ние  сме изключително динамична компания и предлагаме множество възможности за служителите, които искат да се развиват, дават всичко от себе си в ежедневната работа и притежават желание да отговарят или дори да надхвърлят очакванията на клиентите и да добавят стойност за тях.

София

5MAN е контактен център, предоставящ услуги за компании, които се нуждаят от нашите експерти на входяща и изходяща линия и тези, които се нуждаят от поддръжка на клиентска база. Също така предлагаме услугата оптимизация на процеси и структури в малки, средни и големи предприятия. За да постигнем високи стандарти , ние вярваме в обслужването на световно ниво във всяка стъпка.
Някои кол центрове са различни, но ние сме много различни, елате да ни посетите и да видите защо!
Във връзка с разрастване на Кол центъра на „5МАН ООД, обявяваме конкурс за позиция «Агент продажби» за работа на изходяща линия.
Общителен човек ли сте?
Смятате ли, че притежавате спортен дух?
Мечтали ли сте да работите и генерирате неограничени доходи сред уюта на собствения ви дом?
Замисляли ли сте се колко би било рационално и удобно да работите от вкъщи, независимо от коя точка на България сте?
Ако отговорихте положително на тези въпроси, то следващото предложение е точно за Вас!
Какво предлагаме:
- Изцяло Онлайн стартово обучение;
- Работа на трудов договор – реални осигуровки върху цялата сума;
- Възнаграждение без лимит, в зависимост от представянето – твърда заплата + мотивираща бонусна система.
- 4 часов работен ден ;график на смени - от 9:00 до 13:15 и 13:00 до 17:15
- 6 часов работен ден ;график на смени - от 9:00 до 15:30 и 11:00 до 17:30
- 8 часов работен ден; от 9:00 до 17:30 ч.
- Личностно развитие – професионални търговски обучения;
- Ежедневен мониторинг и обучения за подобряване на продуктивността;
- Изграждане на знания и умения, които са от полза не само в професионален, но и в личен план;
- Възможност за развитие и професионално израстване в компанията;
- Възможност за дистанционна работа от всяка точка на България;

Какво очакваме:
- Отлична дикция и речева култура;
- Силно развити комуникативни умения;
- Мотивация, енергичност, позитивна нагласа, готовност за нови предизвикателства;
- Желание за реализиране на финансова печалба;
- Желание за развитие и усвояване на нови знания в сферата на продажбите;
- Предишен опит в кол център ще се счита за конкурентно предимство;
- Отлични компютърни познания (MS Office);

Отговорности:
- Осъществяване на продажби чрез изходящи телефонни обаждания
- Поддържане на добри отношения със съществуващите клиенти
- Работа с база данни
Изисквания:
- Личен лаптоп/ компютър;
- Интернет връзка;
- Подходяща домашна обстановка, изолираща странични шумове;

Какво следва, ако документите ви бъдат одобрени, в няколко удобни стъпки, направени изцяло от вашия дом:
Стъпка 1 – В рамките на няколко дни Ви се обаждаме, за да Ви поканим на онлайн интервю;
Стъпка 2 – Провеждане на онлайн интервю /Microsoft Teams /;
Стъпка 3 – Обратна връзка чрез телефонно обаждане, с информация дали сте одобрен за позицията;
Стъпка 4 – Насрочване на онлайн стартово обучение/Microsoft Teams /;
Стъпка 5 – Подписване на трудов договор /на място в офис/;
Стъпка 6 – Стартиране на работен процес от Вашия дом;

При одобрение кандидатите имат възможността да стартират работа веднага.
Ако смяташ, че би се справил с нашите изисквания, очакваме твоето CV!

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби