Агент недвижими имоти

Няма описание

Агенция „Имоти Търновград “ е създадена като фирма за недвижими имоти, предлагаща пълно професионално обслужване на клиенти при покупка, продажба и наем на имоти в България.
Ако си търсите добри доходи и обичате динамична работа с хора, това е точната професия за вас!
1. Изисквания за заемане на длъжността:
- търговски нюх
- добра писмена култура и правилен правопис
- добра компютърна грамотност
- комуникативност и добро словесно изразяване
- организираност и самодисциплина;
- позитивни и приветливи
- мотивирани за развитие в сферата на недвижимите имоти
- владеенето на чужд език е предимство
2. Основни задължения и отговорности:
-Подготовка на оферти;
-Провежда огледи на имотите предлагани от дружеството;
-Набира информация свързана с предлаганите на пазара имоти;
- Подготвя необходимата информация и документи, свързани с оферирането към клиенти;
-Води преговори с клиенти на фирмата във връзка с условията на сделките;
-Подготвя всички технологични етапи по сключването на сделката;
- Проучване и анализ на тенденциите на пазара;
- Поддържане на отношения с клиенти и привличане на нови.
3. НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- индивидуална схема на заплащане, която ще бъде договорена с всеки един кандидат;
- непрекъснато усъвършенстване във водеща фирма;
- осигурени контакти, клиенти и ангажименти;
- повишаване на квалификацията и придобиване на конкурентна компетентност;
- възможности за високи доходи и формиране на собствен кръг от клиенти
- модерна и уютна работна среда;
- динамично ежедневие
ЛИЧЕН АВТОМОБИЛ СЕ СЧИТА ЗА ПРЕДИМСТВО !
Кандидатите да подават кандидатурите си ONLINE !!!

June 10th, 2022

Велико Търново

Недвижими имоти