Адвокатско дружество Кирякови и Ко logo

Адвокатски сътрудник

Няма описание

Изисквания към кандидатите:
Образование:
• завършено средно/висше образование.
Квалификации:
• много добри познания и работа с MS Office приложения, Интернет;
• добра обща езикова култура по Български език;
• владеенето на Английски и/или Руски език ще се счита за предимство.
Професионален опит и умения:
• умения за водене на делова кореспонденция;
• познаване и използване на принципите на доброто делово общуване;
• добри комуникативни и презентационни умения;
• умения за успешно организиране на времето и служебните ангажименти, умело приоритизиране на задачи;
• трудов стаж, свързан с изпълнение на административни дейности, ще се счита за предимство.
Личностни качества:
• чувство за отговорност, самодисциплина и организация;
• лоялност и етичност в отношенията с клиенти и колеги;
• динамични и приветливи хора, с мотивация и сериозно отношение към предстоящите им служебни ангажименти.
Основни дейности и отговорности:
• осъществяване на организацията по подготовка и успешното протичане на срещите с клиенти на дружеството;
• водене на делова кореспонденция;
• водене на картотека на документите и осигуряване на тяхното съхраняване;
• посещаване на институции и входиране на документи от името на Дружеството или от името на клиенти на Дружеството;
• осъществяване на контакти с представители на други организации по линия на получаване и предаване на информация.
Дружеството предлага:
• въвеждане в работата;
• възможност за професионална реализация и дългосрочна трудова заетост;
• съвременни условия на труд и възможност за развитие;
• пълен социален пакет;
• нормално работно време.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности