ПРОПЪРТИ МЕНИДЖМЪНТ СЪРВИСИС ЕООД logo

АДМНИСТРАТИВЕН СЕКРЕТАР

Няма описание

"Пропърти Мениджмънт Сървисис" ЕООД е фирма с над 14 годишен опит в сферата на управление и отдаване под наем на недвижими имоти, с офис в Слънчев бряг. За предстоящия сезон търсим да назначим технически секретар със следните изисквания:
• Опит в сферата на хотелиерство или недвижими имоти;
• Инициативност, креативност и самоорганизираност;
• Добри комуникативни и организационни умения;
• Компютърна грамотност - MS Office, Internet;
• Средно ниво на владеене на английски, руски език.
Задължения:
• Административно подпомагане дейността на отдел резервации и пропърти мениджмънт отдел;
• Заплащане на сметки за обслужваните от фирмата имоти;
• Подреждане и съхраняване на информация;
• Организиране на различни дейности, свързани с обслужването на имоти;
• Поръчка на офис консумативи и организиране и получаване на поща и пратки;
• Приемане на входящи обаждания, комуникация с партньори;
Ние ви предлагаме:
• Работа в енергичен и опитен екип в модерен офис в Слънчев бряг;
• Професионално развитие в областта на следпродажбено обслужване на недвижими имоти;
• Коректно отношение;
• Въвеждащо обучение в цялостния работен процес;
• Обучение в специализиран софтуер при необходимост;
• Осигурен фирмен транспорт от Бургас.
Ако Вие сте енергичен човек, търсещ динамична работа, която да Ви развива професионално и желаете да имате свобода за креативност на работното място, можете да кандидатствате при нас с автобиография и снимка. Очакваме Ви!

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм