АДМИНИСТРАТОР/КА

Няма описание

HMG е компания за управление на хотели и хотелски комплекси. Портфолиото на компанията включва както ваканционни, така и градски, бизнес хотели.
За свой обект - хотел "Сънрайз" к.к.,Слънчев Бряг, търсим да назначим служител на длъжност РЕЦЕПЦИОНИСТ, ЗАПОЧВАНЕ ВЕДНАГА, при следните условия:
Изисквания за заемане на длъжността:
* Опитът на тази позиция се счита за предимство
* Много добра компютърна грамотност
* Много добро владеене на английски език
* Умение за работа в екип
* Умения за налагане и спазване на стандарт
* Насоченост към постигане на резултати, чрез удовлетвореност на гостите
Основни задължения:
* Изпълнява всички процеси по посрещането, настаняването и изпращането на гостите на хотела
* Съблюдава и спазва утвърдените стандарти и качество на обслужване;
* Постоянна комуникация с гостите на хотела
* Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността
На своите служители ние предлагаме:
* работа на постоянен трудов договор с ”Диалма-ПС”ЕООД (Хоспиталити Мениджмънт Груп)
* конкурентно заплащане
* работа в малък, сплотен екип от професионалисти
* много добра работна среда
В случай че отговаряте на посочените изисквания и проявявате интерес към обявената длъжност, моля изпратете автобиография със снимка като посочите телефон и адрес за контакт.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм